Hakkımzda

HakkimizdaYeni Gün Dershanesi 2008 yılında Aksaray İl’inde kuruldu. Kuruluşumuz iletişim bilgilerinde de görüleceği üzere Minarecik Mah. No: 12’de hizmet vermektedir.

Dershanemiz haftada 7 gün açıktır.

Çalışma saatlerimiz: Hafta İçi: 8.30- 21.00 Hafta Sonu: 9.30- 22.00 saatleri arasındadır.

Kuruluşumuzun üç ortağı da eğitim sektöründen gelen uzun yıllar okullarda farklı dersler vermiş kişilerdir. Mevcut bilgi ve birikimleri yaklaşım toplamda 30 yıla dayanmaktadır ve tüm bu bilgi birikimleri ile Yeni Gün Dershanesinde düşünen, sorgulayan, topluma katkı sunabilecek iyi eğitimli insanlar kazandırmayı hedeflemektedirler.

Kurum bünyesinde 6 adet ders salonu bulunmakta ve akıllı tahta uygulaması ile kurslar son teknolojiye uygun olarak verilmektedir.

Kurumda verilen temel eğitimler şunlar:

Orta öğrenim, lise ve üniversite düzeyinde rehberlik çalışmaları

KGS Hazırlık Eğitimleri

TEOG Sınavlarına Hazırlık Eğitimleri

YGS Hazırlık ( Mezunlara özel, 9. Sınıf,10. Sınıf, 11. Sınıf, 12. Sınıf)

LYS Hazırlık (Mezunlara özel, 9. Sınıf,10. Sınıf, 11. Sınıf, 12. Sınıf )

Tüm bu eğitimler maksimum 15 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Kurs programları için detaylı bilgiler kurumumuza gelerek alınabilir.

Eğitimi veren tüm eğitmenler pedogojik formasyonu olan, konusunda lisans mezunu, eğitimi bir yaşam biçimi haline getirmiş yetkin kişilerdir. Dershanemize devam eden tüm öğrenciler diledikleri zaman özel olarak etüd alma şansına sürekli olarak sahiptir. Dönem başlarında yaptığımız deneme sınavlarında başarılı öğrencilere başarı derecesine göre özel indirimler ( % 25 ile % 75 oranında) yapılır.

Kurslara katılan tüm öğrencilere tüm eğitim notları ve kitapları anında teslim edilir. Herhangi bir özel durum altında kursu bırakmak durumunda kalanlardan kalan para kanıtlaması durumunda istenmemektedir. Eğitimin her şeyden önemli olduğuna inanan merkezimizde sadece eğitim değil aynı zamanda bir yaşam biçimi de öğretilmeye çalışılmaktadır.

Sizleri de aramızda görmek ve birlikte güzel bir dünya kurmayı dileriz.

Yeni Gün Dershanesi Ortakları