Mezunlarımız

Yeni Gün Dershanesi ile başarılı bir hazırlık sürecinin ardından Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesine yerleştim. Lise öğrenim hayatım da çok başarılı olmama rağmen bana inanan ve güvenen Yeni Gün Dershanesi öğretmenlerim sayesinde başarılı oldum. Dershaneye başladığım ilk günden itibaren sürekli olarak kendimi geliştimemde yardımcı oldular. Öğrencinin halinden anlayan eğitmenlerimiz her zaman bir arkadaş kadar yakın ve anlayışlı oldular. Hızlı bir eğitim programı ile eksikliklerimizi gidermemi sağladılar. Yeni Gün Dershanesinin disiplinli ve programlı çalışma anlayışı ile verimli bir eğitim programından sonra hayalimdeki mesleği yapılme imkanı buldum. Emeği geçen tüm öğretmenlerime teşekkür ederim.

Sinan Demirci
Marmara Üniversötesi Hukuk Fauktesi

Lise son sınıfta 6 aylık hızlandırılmış eğitim programı ile Üniversite sınavına Yeni Gün Dershanesinde hazırlandım. 6 ay boyunca tüm öğretmenlirimiz özellikle Matematik öğretmenimiz Mesut bey çok ilgili ve anlayışlılardı bana karşı. Zeki ancak yaramaz bir öğrenci olarak dikkatimi toplamakta zorluk çekiyordum. Yeni Gün Dershanesi eğitmenlerimiz sayesinde hayatımda ilk defa düzenli olarak derslere katılmaya başladım ve sonunda başarılı olarak I.T.U Bilgisayar Mühendisliğini kazanndim. Şu anda başarılı bir ogrenci olarak ileride dünyaca tanınmış web sitelerine canlı bahis similasyonları hazırlamak istiyorum. Başarımda katkısı olan Yeni Gün Dershanesi yönetim ve eğitim kadrosuna teşekkürlerimi iletirim.

Levent Sözkesen
İTÜ Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi

Hayatımın en zor bir o kadar da en keyifli zamanlarımı geçirdiğim Yeni Gün Dershanesi benim için sadece bir dershaneden ibaret değil, ailem kadar yakın olan Yeni Gün Dershanesi eğitimcileri geleceğime ışık tutarak benim Üniversite sınavında başarılı olmamı sağladılar. Disiplinli olmasının yanı sıra öğrenciyele bir arkadaş gibi iletişim kurabilen cana yakın eğitim kadrosu başarımda en büyük etkendir. Öğrenciyi özellikle moral ve motivasyonunu yüksek tutarak sınava hazırlayan Yeni Gün Dershanesi her bir öğrenciyle birebir özel toplantılar yapıp öğrencinin her türlü isteğine karşılık vermistir.

Demet Karaaslan
Kocaeli Universitesi Egitim Fakultesi

LGS sınavına Yeni Gün Dershanesi ile hazırlanan ve başarılı olan öğrencilerden biri de benim. Hazırlık süresi boyunca ilgili öğretmenlerimiz sayesinde vaktimin çoğunu dershanede geçirdim. Ek dersler alıp yetersiz olduğum matematik dersinden başarılı oldum. LGS’de iyi bir derece yaparak Kadıköy Anadolu Lisesini kazandım. Özellikle babam Kadıkoyu kazanmama çok sevindi çünkü kendisi de aynı okuldan mezun. İlk defa benimle bu kadar çok övündüğnu ve Bets10 sitesinde çalışan iş arkadaşlarına göğüsünü gere gere anlattığını söyledi. Yeni Gün Dershanesi sayesinde istediğim okulu kazandım. Öğretmenlerime çok teşekkür ederim.

Serdar Hazmacı
Kadıköy Anadolu Lisesi